Yasemin Allen yeni imajını paylaştı, görenler gözlerine inanamadı

Erken final yapan 'İyi Günde Kötü Günde' dizisinin ünlü oyuncusu Yasemin Allen, saçını kestirip kahkül yaptırdı. Oyuncunun, yeni imajını görenler gözlerine inanamadı. Kimi hayranı sevdi kimi hayranı da eleştiri yağmuruna tuttu.

Yasemin Allen yeni imajını paylaştı, görenler gözlerine inanamadı
22 Kasım 2020 - 00:59

Ünlü oyuncu Yasemin Allen, erken final yapan 'İyi Günde Kötü Günde' dizisinden sonra sürpriz bir karara imza attı. Gelen dizi senaryolarını değerlendiren oyuncu, saçını kestirip kahkül yaptırdı. Hayranları, oyuncunun yeni imajını görünce gözlerine inanamadı.

HAYRANLARI İKİYE BÖLÜNDÜ

Kesim aşamasını Instagram'dan paylaşan Allen'ın takipçileri ikiye bölündü. Bazıları çok beğenirken, bazıları ise "Çok kısa olmuş. Bir daha kestirme" yorumunu yaptı.

İşte Yasemin Allen'in yeni tarzı;

Yasemin Allen'ın yeni imajı paylaştı, görenler gözlerine inanamadı Yasemin Allen'ın yeni imajı paylaştı, görenler gözlerine inanamadı Yasemin Allen'ın yeni imajı paylaştı, görenler gözlerine inanamadı Yasemin Allen'ın yeni imajı paylaştı, görenler gözlerine inanamadı Yasemin Allen'ın yeni imajı paylaştı, görenler gözlerine inanamadıYasemin Allen yeni imajını paylaştı, görenler gözlerine inanamadı

Bu haber 354 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum