Mobil Uygulama indir

Haberguncel.Net  yeni mobil uygulaması yayında!
Haberguncel.net Android uygulaması ile Türkiye ve Dünya haberlerini yakından takip edin! Ekonomi, Gündem, Sağlık, Spor... gibi bir çok kategori ile beraber her an ve her yerde habere ulaşma imkanı sağlayın! Tarafsız bir bakış açısı ile internette siz değerli kullanıcılarımıza ulaşan Haberguncel.Net Android uygulaması ile beraber Türkiye ve Dünya'nın gündemini cebinize taşıyor!


Google Play

Apk dosyasını cep telefonuna yükleme 
Android cihazınızın "Ayarlar" bölümünü açın. "Ayarlar" menüsü açıldıktan sonra menü seçenekleri altından "Güvenlik" başlığını bulun ve üzerine dokunarak Android cihazınızın güvenlik seçenekleri menüsünü açın.

Güvenlik seçenekleri açıldıktan sonra listeyi biraz aşağıya doğru kaydırın ve "Bilinmeyen kaynaklar" başlığını bulun. Değiştirmemiz gereken ayar işte bu "Bilimeyen kaynaklar" ayarı:

Buradaki "Kapalı" yazan tuşu sağa doğru kaydırarak bilinmeyen kaynaklardan APK dosyası kurulumu yapma seçeneğini aktifleştirin. Yapacağımız bütün işlemler bu kadar. Artık Android cihazlarınıza indireceğiniz APK kurulum dosyalarını yükleyebileceksiniz.