Künye

Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni /Grantee

Orhan KÖSEOĞLU 

[email protected]


Sorumlu Yazı İşleri Müdürü / Responsible Editor
Suat UÇAR
[email protected] 

Muhabir /Reporters

Hukuk Danışmanları /Legal Advisor
 
Burhan KÖSEOĞLU
 
Reklam Müdürü /Advertising Manager
Ayhan SARAN
[email protected] 

İletişim Mail /Contact

[email protected] 

Yazılım /Software

Tumeva Reklam ve Bilişim Hizmetleri - Haber Yazılımı 

 

Yer Sağlayıcı / Location Provider


Tumeva Reklam ve Bilişim Hizmetleri - Haber Yazılımı  
 

Adres/Address
  
Kartal/İstanbul 


 

YAYIN İLKELERİ

Haberguncel.net  Basın Ahlak ilkelerine uymaya söz vermiştir ve bütün hakları saklıdır.  5846 sayılı FİKİR ve Sanat Eserleri Yasası’na uygun olarak yayınlanmaktadır. Haber portalımızda yayınlanan haberler ve makaleler, kaynak gösterilmek ve link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir. Sitemiz üzerinde yayınlanan yazılar ve yorumlarda yazarlar sorumludur. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Haberguncel.net, sayfalarda yer alan harici linklerin sorumluluğunu almaz. Bu sitede yazılan yazı  ve yorumlardan yazarları sorumludur.

 

Yasal Bildirimler İçin

Haberguncel.net adlı haber sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendinde benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeble, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Her hangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve TELİF konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri, [email protected] mail adresinden veya İLETİŞİM FORMU ile bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz avukatımız Orhan KOSEOĞLU tarafından incelenecek, ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır. MADDE 3 – (1) İçerik, yer ve erişim sağlayıcıları, yönetmelikle belirlenen esas ve usûller çerçevesinde tanıtıcı bilgilerini kendilerine ait internet ortamında kullanıcıların ulaşabileceği şekilde ve güncel olarak bulundurmakla yükümlüdür. (2) Yukarıdaki fıkrada belirtilen yükümlülüğü yerine getirmeyen içerik, yer veya erişim sağlayıcısına Başkanlık tarafından ikibin Türk Lirasından elli bin Türk Lirasına kadar idarî para cezası verilir.

 

                                                                        Privacy Policy

 We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the www.haberguncel.net However, sometimes the www.haberguncel.net uses third parties to process your information. www.habermark.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the www.haberguncel.net requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the www.haberguncel.net we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the www.haberguncel.net and its services. When you use www.haberguncel.net online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the www.haberguncel.net cookies section of our full Privacy Policy.