Kılıçdaroğlu'nun akılalmaz 'Boğaziçi' çağrısına AK Parti'den tepki

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Boğaziçi olaylarıyla ilgili gözaltına alınan terör örgütü üyelerine 'Evlat' diyerek çağrıda bulunmasına çok sert tepki gösterdi.

Kılıçdaroğlu'nun akılalmaz 'Boğaziçi' çağrısına AK Parti'den tepki
03 Şubat 2021 - 00:46

Boğaziçi olaylarında polis ekiplerine saldıran ve gözaltına alınanların terör örgütleriyle bağlantılı olduklarının ortaya çıkmasına rağmen Kılıçdaroğlu, 'Türkiye'nin evlatları' diye tabir eder serbest bırakılmalarını istedi. Kılıçdaroğlu'nun bu çağrısına Mahir Ünal'dan yanıt geldi.

AK PARTİ'DEN AÇIKLAMA

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, "İçişleri bakanımız Süleyman Soylu, gözaltına alınanlardan 79’unun DHKP/C ve TKP-ML terör örgütü üyesi olduğunu açıkladı. Sanırım terör sevici Kılıçdaroğlu evlatları olarak bunları kastediyor. Öğrencilerimiz ise Türkiye’nin evlatlarıdır ve teröre karşı yanlarındayız." açıklamasında bulundu.

Son dakika: Bakan Soylu Boğaziçi restini çekti! Kurulan hain tuzağı açıkladı

İçişleri bakanımız Süleyman Soylu, gözaltına alınanlardan 79’unun DHKP/C ve TKP-ML terör örgütü üyesi olduğunu açıkladı. Sanırım terör sevici Kılıçdaroğlu evlatları olarak bunları kastediyor. Öğrencilerimiz ise Türkiye’nin evlatlarıdır ve teröre karşı yanlarındayız. https://t.co/25VCpHxPmr

— Mahir Ünal (@mahirunal) February 2, 2021
Bu haber 6198 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum