Kadir Topbaş'tan sevindiren haber!

16 Kasım tarihinden beri koronavirüs tedavisi gören ve 3 Ocak tarihinde diyalize bağlanan, Eski İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'tan sevindirici haber geldi. Uzun süredir yoğun bakımda sürdürdüğü koronavirüs tedavisinin ardından Eski Başkan Topbaş'ın özel

Kadir Topbaş'tan sevindiren haber!
03 Şubat 2021 - 01:26

Eski İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'tan sevindirici haber geldi.

16 Kasım’dan bu yana Kovid-19 tedavisi gören, 4 Aralık'ta yoğun bakıma alınarak entübe edilen ve 3 Ocak tarihinde de diyalize bağlanan, Eski İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş özel odaya alındı.

16 Kasım'da hastaneye kaldırılan Kadir Topbaş’ın sağlık durumu ile ilgili sosyal medyadan oğlu Mustafa Ömer Topbaş bir açıklama yapmış, "Babamız Kadir Topbaş bu sabah yoğun bakıma alındı. Doktorlar önümüzdeki saatlerde şu an uygulanan basınçlı oksijen desteğinden pozitif bir ilerleme kaydedilemezse entübe etme durumunda kalabileceklerini söylüyorlar. Bu zor anımızda arkadaşlarımız, dostlarımız ve sevenlerinden dua bekliyoruz. Sizlerin duası ve Allah’ın izniyle babamızın kısa zamanda sağlığına kavuşacağına inanıyoruz. Selam ve dua ile Allah’a emanet olun" paylaşımında bulunmuştu.

 

 

KAYNAK : Haber7

Kaynak: HABER7.COM

Bu haber 6205 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum