Çukur Dizisinin Konusu Nedir? Oyuncuları Ve İsimleri Neler? Çukur Dizisi Kaç Sezon Kaç Bölüm?

Kültür Sanat Haberleri - Yeni sezonun en iddialı yapımları arasında yer alan Çukur dizisi büyük bir izleyici kitlesine ulaşmayı başardı. Yayın hayatına başladığı günden itibaren reytingleri hep dizinin çok sayıda fanı bulunuyor. Çukur dizisi, güçlü oyuncu kadrosu ve işled

Çukur Dizisinin Konusu Nedir? Oyuncuları Ve İsimleri Neler? Çukur Dizisi Kaç Sezon Kaç Bölüm?
02 Şubat 2021 - 16:06

Çukur Dizisinin Konusu Nedir?

Çukur dizisi, İstanbul'da yer alan Çukur ismindeki bir mahalleyi konu alıyor. İstanbul'un en belalı mahallelerinden olan Çukur'un tüm kontrolü ise, Koçova ailesindedir. Bu mahallede asla uyuşturucuya izin verilmez. Ama zaman içinde bir grup ortaya çıkarak mahallenin düzenini bozmaya çalışır. Yıllar sonra ailenin küçük oğlu kaçtığı mahalleye geri dönmeye karar verir.

Onun mahalleye geri dönmesi ile birlikte yeni bir düzen başlayacaktır. Bu sırada Sena isminde bir kız ile tanışır ve ona aşık olur. Kısa süre içinde evlenir ve beraber çukurda yaşamaya başlarlar. Ama artık çukurda başka bir hayat yaşanacaktır. Yönetmenliğini Sinan Öztürk'ün yaptığı Çukur dizisinin senaryosu ise Gökhan Horzum tarafından yazılmaktadır.

Çukur Dizisinin Oyuncuları ve İsimleri Neler?

Aras Bulut İynemli (Yamaç) : 25 Ağustos 1990 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. Üniversitede uçak mühendisliği okurken oyunculuk yapmaya başladı. İlk olarak Patos reklamında rol alan Aras'ın ilk oyunculuk deneyimi ise, Öyle Bir Geçer Zaman Ki'dir. Başarılı oyunculuğu sayesinde sonrasında çok sayıda film, dizi ve reklam teklifi almıştır. Çukurda ise, Yamaç karakterine hayat veriyor.

Hazal Subaşı (Nehir) : 1996'da İzmir'de doğan güzel oyuncu, ilk olarak Elidor Miss Turkey 2016 yılında finalist olması ile tanınmıştır. İzmir ekonomi Üniversitesinde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyan Hazal Subaşı'nın hayali oyuncu olmaktı. İlk olarak Adını Sen Koy dizisinde rol ayan güzel oyuncu kısa bir süre içinde büyük bir hayran kitlesine ulaştı.

Damla Sönmez (Efsun) : 1987 İstanbul doğumlu olan Damla Sönmez, Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Keman bölümünden mezun oldu. Kısa süre içinde aslında oyunculukta yetenekli olduğunu fark eden güzel oyuncu, Damla Sönmez Yeditepe Üniversitesi'nde tiyatro eğitimi almıştır. İlk olarak 2004 yılında 17 yaşında Camdan Pabuçlar dizisi ile ekrana çıkan Damla Sönmez, 2008 yılında Emret Komutanım dizisi ile önemli bir başarı yakaladı.

Erkan Kolçak Köstendil (Vartolu) : 1983 yılında Bursa'da hayata gözlerini açan Erkan Kolçak Köstendil, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun oldu.

Çukur Dizisi Kaç Sezon Kaç Bölüm?

İlk bölümü 23 Ekim 2017 tarihinde yayınlanan, Ay Yapım imzası ile Show Tv'de izleyenlerle buluşan Çukur, 4. sezon ve 104'üncü bölüm ile izlenmeye devam ediyor. 125. bölümü ile final yapacağı konuşulan Çukur dizisi başladığı günden itibaren yüksek reytinglere sahip olan bir dizidir. Yayın hayatına hala devam eden Çukur, büyük bir hayran kitlesine sahip bulunuyor. 

Çukur Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?

Çukur dizisi, yayınlanmaya başladığı ilk günden itibaren yüksek reytingleri ve güçlü oyuncu kadrosu ile büyük bir hayran kitlesine ulaşmayı başardı. Reytinglerde hala en üstlerde yer alan Çukur, sürükleyici senaryosu ile izlenirliğini macera dolu temaları ile sürdürüyor. Büyük bir hayran kitlesinde sahip olan Çukur'un yüksek bir reytinge sahip olması nedeni ile henüz netleşmiş karara varılmış olmasa da 125. bölümü ile final yapabileceği konuşuluyor.

Sevenlerini üzen bu haber, henüz netlik kazanmasa da büyük ses getirmeyi başardı. Uzun soluklu en sevilen Türk dizileri arasında yer alan Çukur, Ay Yapım imzası ile Show Tv'de gösteriliyor. Etkileyici oyuncularla sürükleyici bir senaryoyu gözler önüne süren bu yapım, yurt dışında da ilgi görüyor.

Kaynak: CNNTURK.COM

Bu haber 6382 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum