Biltem Elektrik Bakım Servisi Hizmetinizde

Elektrik Arıza Servisi,Aydınlatma Sistemleri,Görüntülü Konuşma Sistemleri,Kofra Arızası Tamiri ve Benzeri Tüm Arızalarınız için hemen çözüm sağlayabiliriz.

Biltem Elektrik Bakım Servisi Hizmetinizde
26 Temmuz 2020 - 11:25 - Güncelleme: 01 Ağustos 2020 - 21:50

Hakkımızda

Şirketimiz alanında uzman ve profesyonel elektrik teknisyenleri ile birlikte elektrik tesisatınız hakkında sorunu belirler ve profesyonelce çözümler sunar. Her türlü acil elektrik arızalarınız için İstanbul’un her yerine gezici servislerimizle, 7/24 bir telefon kadar yakınız. Bizim güzel yanımız hızlı ve basit olmamızdadır. Tek yapmanız gereken kolayca İletişim Kısmın'dan ulaşabileceğiniz numaramızı aramaktır. Daha sonrasında hemen sizinle irtibata geçecek olan teknik ekibimiz en kısa zamanda size hizmet vermek için kapınızda olacaktır. En yeni teknolojiyle üretilmiş ekipmanlar ve sistemlerle, profesyonel elektrik teknisyenleriyle sunduğumuz İstanbul elektrikçi hizmetlerinden hemen faydalanmak veya yalnızca hizmetlerimizle ilgili daha geniş kapsamlı bilgi almak için haftanın bütün günleri telefonla ve sitemiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Mevcut elektrik tesisatınızda yaşadığınız problemlerin giderilmesi için firmamızı istediğiniz zaman arayabilirsiniz. Arızayı sonuca kavuşturana kadar durmayacak kadar işinin ehli elektrikçilerimiz siz müşterilerimize daha iyi bir hizmet verebilmek için her geçen gün kendilerini geliştirmektedir.
Biltem Elektrik Sistemleri olarak sizlere aktif elektrikçi hizmetleri ve Bilgisayar Hizmetleri sunmaktayız. Bir ampul değişiminden, komple bina elektrik tesisatına kadar hizmetinizdeyiz. Daima müşteri memnuniyetinin ön planda olduğu vizyon izlemekteyiz.

İletişim
05357991064 
[email protected]

 

Hizmetlerimiz

Elektrik Bakım Servis Evde Hizmet
Elektrik Arıza Servisi
Aydınlatma Sistemleri
Görüntülü Konuşma Sistemleri
Telefon Tesisatı Tamiri
TV Tesisatı uydu Arıza 
Kamera Sistemleri Kurulumu
Kofra Arızası Tamiri ve Benzeri Tüm Arızalarınız

Kamera Sistemleri Kurulumu
Daha çok site alanlarında yaygın olarak gerçekleştirilmekte olan kamera sistemleri kurulumu işinin ehli kişiler tarafınca yapılması gerekmektedir. Söz konusu olan işlemler, bilinenin aksine daha hassas şekilde yapılmalı ve tüm aşamaları dikkatle incelenerek gerçekleştirilmektedir. Gerekli bilgiye ve de deneyime sahip olmayan kişiler tarafından yapılan kamera sistemi kurumlarında, çeşitli sorunların ortaya çıkması görülebilmekte ve bunların başında kameraların doğru çalışmadığı gözlemlenmektedir. Bu gibi durumlar için alanında hizmet veren firmalardan yardım alınması gerekmekte ve sistemlerin en doğru şekilde işlemesi için kurulumların işinin ehli kişilere yaptırılması tavsiye edilmektedir. Çeşitli fiyatlar üzerinden sunmuş olduğumuz kamera kurumlarında, alınmış olan ücretlerin hakkını en doğru şekilde teslim etmekteyiz.

BILGISAYAR TAMIR VE BAKIM
Kurumsal olarak hizmet veren firmamız, hemen hemen her sektörde demirbaş haline gelen bilgisayar sistemlerinin bakım ve destek çözümleri konusunda 7/24 çalışıyor. destek ve bakım konusunda profesyonel çözümler sunan ekibimizin her biri uzman olarak çalışmaktadır.
Bütünleşik yönetim sistemlerinden kritik teknik destek çözümlerine ulaşan bakım ve destek paketimizle teknolojik imkanların ölçüsünde birçok çözüm sağlıyoruz.
Şirketlerdeki işletim sistemleri ve bilişim ürünlerinin marka ve modeli ne olursa olsun her zaman destek verecek nitelikteki elemanlarımızla ihtiyacınız olan tüm desteği veriyoruz. Bilişim sistemlerinin tamamına hakim olan ekibimiz, zaman ve para kaybı yaşamadan ihtiyacınız olan desteği sağlıyor. Tüm marka ve modeller için gözünüzün arkada kalmayacağı çalışmalar ile çözülüyor.

Sözleşmeli Hizmetler

Uzaktan destek sağlayan ekibimiz, yerinde destek ve telefondan destek imkanıyla kurumsal destek ve bakım hizmetlerini kurumsal çözümlerle gerçekleştirmektedir. Ekstradan personel istihdam ettirmenize gerek kalmadan, profesyonel bir destek ekibi ile çalışma şansı sunan firmamız, en hızlı şekilde teknik, sunucu ve network sorunları ve işlerin devamlılığını engelleyen problemleri çözmektedir.
Sözleşmeli müşterilerimiz için periyodik bakım, veri yedekleme, güvenlik duvarı, IP santral ve sanallaştırma çözümleri sunarak müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Biltem Elektrik ve Elektronik Şirketi sistemlerinizi güvenlik altına alırken, iş kaybı yaşamanıza gerek kalmayacak çözümler alabilirsiniz. Kurumsal altyapı çözümlerimizle her zaman profesyonel destek sunarak sonuç odaklı yaklaşımlar üretiyoruz.
Sektörel bazdaki ihtiyaçlara göre şekillenen birçok projede güvenliğinizi ve sürekliliğinizi sağlamak için sözleşmeli olarak ihtiyaç olan departmanınızı oluşturabilirsiniz. Hem ek maliyetler hem de iş gücü açısından hızlı ve net çözümler almak isteyenler iş birliği ilişkimizi tercih ederek karlı çıkabilir.


Bu haber 689 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum